دات نت نیوک

انواع غبارگیرهای صنعتی

امروزه با توجه این که بیشتر منابع آلوده کننده محیط زیست در کشور های صنعتی وجود دارد، اینباور به وجود می آید که که ارتباط تنگاتنگی بین پیشرفت صنعت و تکنولوژی و تولید آلودگی وجود دارد. اما شواهد و آمار ها نشان می دهند با وجود پیشرفت بالای تکنولوژی و صنعت در جوامع پیشرفته میزان انتشار آلاینده ها در این کشورها بسیار کمتر از کشورهای در حال توسعه است. در صورت عدم پیشرفت صنایع در یک کشور، کشور به تدریج فقیر خواهد شد. با فقر و توسعه فقر نمی توان پیشرفت کرد و نمی توان راه حل کاهش آلاینده ها را در عدم توسعه صنایع دانست. اما می توان توسعه ای داشت که جنبه های محیط زیستی را در خود جای دهد و آن توسعه پایدار است. برای جلوگیری از نابودی محیط زیست، همه انسانها در هر سطحی و همه تصمیم گیران در ابعاد مختلف جهانی، ملی و محلی باید این واقعیت مهم را دریابند که پیشرفت و توسعه باید روندی پایدار داشته باشد که از نتیجه آن نه تنها نسل های حاضر بلکه نسل های آینده نیز بهره مند شوند.

اسپیدان منادی فن و دانش

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش با توجه به نیازهای کشور به توسعه صنایع برای پیشرفت اقتصادی و از طرفی با توجه با سیاست ها و ماموریت های شرکت در جهت توسعه پایدار و صنعت سبز به ارائه خدمات در حوزه آلودگی های زیست محیطی خصوصا آلودگی هوا می پردازد. در این راستا شرکت اسپیدان با تکیه بر تیم فنی و مهندسی با توان بالای علمی و سابقه درخشان در انجام پروژه های گوناگون در صنعت ، قادر به مشاوره، طراحی و پیاده سازی انواع سیستم های غبار گیر صنعتی می باشد.

مشاوره

شرکت اسپیدان با توجه به منابع آلودگی در صنایع مختلف از قبیل صنعت سیمان، ریخته گری، پلیمر و ... قادر به طراحی منحصر به فرد و سفارشی برای هر پروژه با توجه به ظرفیت تولیدی، میزان آلایندگی، محدودیت های فضای کارخانه/کارگاه و.... می باشد. به این صورت که پس از ارائه درخواست از سوی واحد تولیدی، به سرعت کارگروه تخصصی در دفتر مرکزی شرکت مهندسی مشاور اسپیدان تشکیل جلسه داده و تیمی متشکل از افراد با قابلیت های مورد نیاز در زمینه های ابزار دقیق، مکانیک سیالات، متالوژی، تاسیسات و پایپینگ ... به محل واحد صنعتی اعزام می شوند. در ادامه با بررسی دقیق جزئیات واحد صنعتی و جلسه با کارفرما و تیم مدیریت پروژه به ارائه راهکار وطرح کلی و زمانبندی جهت مهندسی و اجرای پروژه توافق می شود. شرکت اسپیدان با توجه به این که در زمینه های استاندارد سازی و ایزو نیز خدمات لازم را لرائه می دهد، بنابر این باتوجه به تسلط کافی روی استاندارد های زیست محیطی بین المللی و داخلی، قادر به اجرای پروژه غبار گیر های صنعتی با رعایت کامل استاندارد های زیست محیطی و استاندارد های طراحی می باشد. تیم مهندسی صنایع و بهینه سازی شرکت اسپیدان، پروژه ها را با توجه به با بیشترین کارایی و کمترین هزینه ها مدیریت می کند. این درحالی است که رقبای خارجی شرکت اسپیدان محصولات خود را تقریبا به دو برابر قیمت در کشور وارد می کنند و خدماتکافی را نیز یه صاحبان صنایع ارائه نمی دهند.

خدمات مشاوره ای
0
مرحله

طراحی و محاسبات

یکی از اصلی ترین بخش ها در اجرای پروژه های غبارگیر های صنعتی ، بخش طراحی- مهندسی می باشد. این بخش از این جهت بسیار مهم است که سبب مشخص شدن تمام پارامتر های مورد نظر یک سیستم غبار گیر، مختص مکان مورد نظر می شود. هر بخش آن باید بر اساس استاندارد های موجود طراحی شود تا بهترین نتیجه را حاصل نماید.

ساخت

پس از اتمام طراحی، شرکت اسپیدان با حداکثر توان خود شروع به ساخت کامل تجهیزات می کند . برای اطمینان از کیفیت مناسب این تجهیزات تست های مختلفی برای یافتن عیوب مختلف صورت می گیرد.

0
مرحله
0
مرحله

پیاده سازی و نصب

پس از اتمام تست ها و حصول اطمینان تجهیزات، ابتدا تیم متخصصین شرکت اسپیدان برای آماده سازی شرایط نصب سیستم به محل رفته و شرایط را مهیا می نمایند. برای نصب و پیاده سازی سیستم در محل مورد نظر، سیستم به همراه تیم متخصص از کار گروه مهندسی اسپیدان برای تکمیل پروسه اجرا وپیاده سازی فرستاده می شوند .

تعمیرات و نگهداری

با توجه به حساس بودن سیستم های غبارگیر صنعتی برای افزایش طول عمر آنها و استفاده بهینه، شرکت اسپیدان برنامه مدونی برای عملکرد و دوام بهتر غبارگیر ارئه می دهد . این پیشنهاد ها برای صاحبان صنایع سطح اطمینانی بالایی از عمکرد مناسب سیستم های غبار گیر را در بر خواهد داشت.

0
مرحله
0
مرحله

گارانتی و پشتیبانی

شرکت اسپیدان برای اجرایی کردن خط مشی های خود نسبت به مشتری، گارانتی بسیار فراگیری برای سیستم های پیاده سازی شده خود در سازمان های مختلف را در قرار دادهای خود جای داده است . براساس تجهیزات و تکنولوژی های بکار گرفته شده در سیستم های غبارگیر های خود گارانتی برای مشتریان متفاوت می باشد. با این حال شرکت اسپیدان برای تمام قرار داد های خود اطمینان از عملکرد بالای سیستم غبارگیر را برای جذب 99 درصد آلایندگی ها تضمین می کند.