دات نت نیوک

شرکت های زیر مجموعه اسپیدان

شرکت اسپیدان با دارا بودن بیش از شش مجموعه ی کاری و متشکل از تیمی توانمند و کوشا در صدد برآمده تا بتواند نیازهای مشتریان خود را در زمینه های گوناگون مرتفع سازد
این رکت توانسته است تا در هر یک از بخش های مورد فعالیت خود رزومه ی قابل قبولی را ارائه نماید رضایت مشتریان خود را به دست آورد

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش با بهره مندی از اساتید و متخصصین خبره، همواره تلاش داشته تا فاصله بین علم دانشگاهی و تجربه صنعتی را کاسته و مسیر اشتغال را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم نماید. همچنین با بهره مندی از کادر آموزشی و اجرایی تحصیل کرده و با تجربه که علاوه بر دانش آکادمیک و دانشگاهی، دارای توانمندی اجرایی و عملی بالایی نیز می باشند؛ امروز مفتخریم که با بیش از 40 نیروی متخصص و متعهد تمام وقت و پاره وقت در حوزه ی مدیریت و صنایع مشغول به فعالیت باشیم و امیدواریم تا با افزایش گستره خدمات، بتوانیم در زمینه های دیگر نیز پاسخگوی نیاز مشاوره ای و اجرایی موجود صنعتگران باشیم.

دپارتمان فنی و مهندسی شرکت اسپیدان منادی فن و دانش توانسته است در طی 5 سال گذشته اعتماد کارفرمایان و مشتریان معتبری را از بخش های مختلف صنعت و خدمات جلب و قراردادهای همکاری بسیاری را با افراد حقیقی و حقوقی به منظور ارائه خدمات در حوزه آموزش، مشاوره، اجرا و پیاده سازی منعقد که برخی از پروژه ها و اقدامات انجام شده توسط شرکت به اختصار در بخش رزومه اجرایی قابل مشاهده می باشد.


تاریخچه چاپ

دپارتمان تخصصی چاپ و نشر شرکت اسپـیـدان منـادی فـن و دانش در سال 1392 به عنوان واحد کوچک خدمــات چاپ و تکثیر آغاز به کار نمود؛ در ابتدا این دپارتمان صرفاً با هدف ارائه‌ی خدمات به دیگر بخش‌های مجموعه‌ی اسپیدان راه‌اندازی شد. در گـام نخست مجــوزهای لازم را جهت انجـام تمامی امور چـــاپ و خـدمات تکثیر از مراجع مربوطه اخذ نموده و در همان سال اول با تجهیز کارگاه به دستگاه‌های بیشتر، خدمات و سفارشات چاپ و تکثیر از دیگر سازمان‌ها را پوشش داد. در ادامـه روند توسعه‌ی فعالیـت ها و با تغییر محـل کـارگـاه چـاپ، اقدام به خـرید ماشین آلات و دستگـاه های لارج فرمــت و خدمات چـاپ در ابـعـاد بـزرگ نموده تا علاوه بر پوشش تمـامـی خـدمـات چاپ و تکثیر، بتواند خدمـات تبلیغاتی نیز به مشتریان عرضـه کـنـد. با توجه به اهمیت بخش صنعت و وابستگی صنایع به تبلیغات و در راستای سیاست‌های پوشش تمامی نیازهای چاپی و تبلیغاتی مشتریان، در سال 1395 آتلیه عکاسی صنعتی راسپینا نگارین نیز در مجموعه‌ی اسپیدان تجهیز و خدمات عکاسی صنعتی جهت تهیه کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی به مشتریان ارائه گردید. به یاری خداوند منان و تلاش پرسنل خبره در حال حاضر چاپ و نشر اسپیدان توانایی این را دارد تا با پوشش تمامی نـیـازهـای چـاپ و تـبـلـیـغـات، در مجموعه‌ی خود در خدمت مشتریان ارجمند بوده و در آینده‌ی نه چندان دور نیز با ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی الکترونیکی، به صورت غیـــر حضوری و بدون اتلاف زمان بتواند نیاز شما مشتریان را مرتفع سازد Review در نوار ابزار اصلی جای گرفته است. نکته قابل توجه این قابلیت این است که از یک تا چند ویراستار میتوانند متن موجود را ویرایش کنند و برنامه پیشنهادات ویراستاری آن را بصورت جداگانه ذخیره کرده و برای شما (کاربر) نمایش دهد.


آتلیه عکاسی صنعتی مجموعه اسپیدان یکی از قدیمی ترین بخش های این مجموعه و به واقع یکی از مبانی اساسی شروع حیات اسپیدان بوده. همواره در طول سالیان سعی شده با تجهیز و به کارگیری ادوات به روز و تکنیک های نوین خدماتی متمایز در خدمات صنعت تبلیغات و تبلیغات صنعتی باشیم. لازم به توضیح استکه در طول سالیان فعالیت در بازه های زمانی کوتاهی به واسطه الطاف مشتریان و متناسب با سیاست های انبساطی مجموعه در زمینه های دیگر تبلیغات این قسمت کلا حذف گردیده و صرفا سعی نموده ایم مشتریان قدیمی خود را از خدمات آتلیه عکاسی صنعتی بهره مند سازیم. لیکن هم اکنون با توجه به سیاست های توسعه ای مدیران شرکت اسپیدان آتلیه عکاسی راسپینا نگارین با پتانسیل و ظرفیت بالا و به کارگیری تجربیات جدید در زمینه های مختلفی در خدمت مشتریان گرانقدر است.

تیم اولیه مدیریت مجموعه اسپیدان متشکل از متخصصان و مهندسان IT حاذق و با تجربه ای بوده، از این رو همواره حوزه IT از بخش های حیاتی و اساسی این مجموعه بوده است که به عنوان یک دپارتمان مهم و مورد توجه مطرح گردیده است.پس از سال ها مدیران مجموعه لزوم ثبت یک برند جدید با دستور کار تخصصی را حس نموده و اقدام به ثبت برند فناواگسترش نموده اند. با توجه به قدمت فعالیت های این مجموعه در حوزه IT که پیش از ثبت برند به صورت غیر رسمی انجام می گرفت بلافاصله پس از ثبت برند و با گذشت زمان کوتاهی رزومه کاری این بخش بسیار قوی و پرمایه گردید، امروز با توجه به توسعه ی بخش های مختلف شرکت از منظر IT با جذب سرمایه انسانی توانمند این بخش از شرکت با ظرفیت و توانایی بالاتری در خدمت مشتریان بوده است. لازم به توضیح است که بر خلاف اکثر برندهای فعال در این حوزه ،برند فناوا گسترش صرفا در یک حوزه خاص از IT به ارائه خدمات نمی پردازد و سعی کرده کلیه ی خدمات حوزه ی IT را پوشش دهد.که از آن جمله می توان به طراحی وب سایت، خدمات مخابراتی،هوشمند سازی ادارات و مباحث امنیتی اشاره نمود. امید است ارائه خدمات ما در این حوزه بتواند نیازهای مشتریانمان را پوشش دهد.

فروشگاه جهان ورزش نمونه

با توجه به فعالت مجموعه اسپیدان در زمینه ی طراحی وب سایت و فضای مجازی مدیران شرکت به منظور کسب تجربیات جدید اقدام به ورود به یک فضای جدید نمودند و با راه اندازی فروشگاه کفش جهان ورزش نمونه تلفیقی از استراتژی های نوین مدیریتی در کنار تجربه ی مدیران را به آزمون گذاشتند. لازم به توضیح است که جهان ورزش نمونه یک برند قدیمی در زمینه ی تولید، واردات، پخش و فروش کیف و کفش می باشد که براساس توافق انجام گرفته بخشی از آن به مالکیت شرکت اسپیدان درآمده و علاوه برفروش به صورت سنتی در عرصه ی فروش اینترنتی نیز حضور فعال دارد.


آموزشگاه آزاد ژرف پژوهان

در طول سالیان فعالیت شرکت اسپیدان منادی فن و دانش بخش تحقیق و توسعه‌ی این مجموعه همواره یکی از فعال‌ترین قسمت های آن به حساب آورده و در استراتژی کلان شرکت مورد توجه ویژه‌ی مدیران قرار داشته است. از این‌رو به منظور انتقال تجارب و آموخته‌های به دست آمده در این قسمت به عنوان محتوای آموزشی به دیگر سازمان‌ها و همکاران و مخاطبان مختلف امری ضروری به نظر می‌آمد. اجرای این فرآیند به‌طور رسمی از همان بدو تأسیس شرکت و در یک اشل کوچک همواره در دستور کار قرار داشت. لیکن اخیراً با پیگیری‌های به عمل آمده و اخذ تأییدیه‌های لازم از مراجع ذی‌صلاح موفق شدیم پروانه تأسیس آموزشگاه علمی آزاد را برند ژرف پژوهان، از سازمان فنی و حرفه‌ای اخذ نماییم. براین اساس علاوه بر ارائه سرفصل‌های حاصل از تحقیقات به عمل آمده در واحد تحقیق و توسعه مجموعه برآنیم تا بر پایه نظام آموزش عالی و با تبعیت از سرفصل‌های استاندارد آموزشی به ارائه‌ی دوره‌های تخصصی در زمینه‌ی رشته‌های مدیریت و مهندسی صنایع بپردازیم تا از این طریق امکان دسترسی به دانش فنی و تجربه‌ی بی‌بدیل پرسنل مجموعه‌ی اسپیدان را فراهم نماییم. با این وصف شما مخاطب گرامی جهت بهره‌مندی از این دوره‌های آموزشی می‌توانید به وب‌سایت آموزشگاه علمی ژرف پژوهان مراجعه نموده و از تقویم آموزشی آن مطلع گردید.

www.Jarfpajuhan.ir
آموزشگاه آزاد ژرف پژوهان