دات نت نیوک

اسپیدان

با توجه به سرعت چشمگیر پیشرفت علم در سراسر دنیا لزوم حرکت پایاپای با قطار پیشرفت علم برای هرفرد بیش از پیش حس می‌شود. از این رو برآن شدیم تا با گردهم جمع کردن صاحبان علوم و نخبگان فن مجموعه‌ای علمی پدید آوریم تا در راستای تحقق این هدف آرمانی گامی هرچند کوچک برداشته باشیم.

درباره ما

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش در سال 1390 به عنوان یک واحد پژوهشی توسط فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی آغاز بکار نمود و در سالهای اولیه شروع فعالیت مشاوره پژوهشی و تحصیلی در رشته های مهندسی صنایع و کامپیوتر و مشاوره در زمینه سیستم های مدیریتی را در دستور کار قرار داد. با توجه به اهمیت بخش صنعت و گسترش مراکز صنعتی و سازمانها، این بازار توسط شرکت مورد هدف قرار گرفت تا بتواند بر پایه تجربیات کسب شده وارد عرصه صنعت شود. بر این اساس در زمینه های اجرایی و مشاوره صنعتی، شرکت با بهره مندی از کادر اجرایی قوی اقدام به پیاده سازی و اجرای پروژه های مطالعاتی و مشاوره سازمانی نموده است. همچنین با هماهنگی های انجام شده و مجوز های صادر شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای استان تهران، فضای آموزشی در مساحت 280 متر مربع به منظور برگزاری دوره ها و سمینارهای تخصصی تحت برند آموزشگاه ژرف پژوهان مهیا گردیده تا بتوان در خدمت پرسنل سازمان ها و شرکت ها و همچنین دانشجویان علاقه مند به آموزش بود.

اساتید و کارشناسان شرکت

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش با بهره‌مندی از اساتید و متخصصین خبره، همواره تلاش داشته تا فاصله بین علم دانشگاهی و تجربه صنعتی را کاسته و مسیر اشتغال را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم نماید. همچنین با بهره مندی از کادر آموزشی تحصیل کرده و با تجربه که علاوه بر دانش آکادمیک و دانشگاهی که لازمه این افراد بوده، توانمندی اجرایی و عملی نیز ملاک انتخاب شرکت برای همکاری با اساتید بوده است. امروز مفتخریم که با بیش از 40 نیروی متخصص و متعهد در حوزه‌ی مدیریت و صنایع مشغول به فعالیت هستیم و امیدواریم تا با افزایش گستره خدمات، بتوانیم در زمینه های دیگر نیز پاسخگوی نیاز های مشاوره‌ای و اجرایی موجود باشیم.

سوابق کاری

گروه متخصصان شرکت اسپیدان منادی فن ودانش توانسته است در طی 5 سال گذشته اعتماد کارفرمایان و مشتریان معتبری را از بخش های مختلف صنعت و خدمات جلب و قراردادهای همکاری بسیاری را با افراد حقیقی و حقوقی به منظور ارائه خدمات در حوزه آموزش، مشاوره، اجرا و پیاده سازی منعقد نموده است که برخی از پروژه ها و اقدامات انجام شده توسط شرکت به اختصار عنوان گردیده است.

حوزه های فعالیت

  • پروژه های حوزه استراتژی، مدل كسب و كار ، تعالی سازمانی(EFQM) و عارضه يابی سازمانی
  • پروژه های حوزه تحليل سازمان، مديريت فرايندها و مشاوره فناوری اطلاعات
  • پروژه های حوزه مدیریت بحران و پدافند غير عامل
  • پروژه های حوزه توجيه فنی و اقتصادی، امکان سنجی، مهندسی ارزش، مدیریت هزينه و مديريت مالی
  • پروژه های حوزه مدیریت منابع انسانی و پروژه های آموزشی، همايش ها و سمينارها
درباره ما