دات نت نیوک
X
جزئیات پیاده سازی
پیاده سازی و اجرا
به منظور آگاهی بخش در خصوص اجرای پروژه ها

با توجه به صنعت هدف برای پیاده‌سازی و اجرای فیلترهای صنعتی (غبار گیرهای‌صنعتی) و همچنین سایت کارخانه دستورالعمل متفاوتی برای پیاده سازی به کار بسته خواهد شد.

جزئیات پیاده سازی
جزئیات پیاده سازی
جزئیات طراحی
جزئیات طراحی
طراحی و مدل سازی
جهت آشنایی با نحوه طراحی و مدلسازی

به منظور بهبود کارایی فیلتر‌های صنعتی (غبارگیرهای صنعتی) ؛ همواره پیش از اجرای طرح نیاز به طراحی و مدلسازی به شکل مبسوط می‌باشد، تا پیش از اجرا عملکرد فیلترها از منظر نرم‌افزاری بررسی شود.

جزئیات طراحی
جزئیات نقشه ها
نقشه های فنی
برای کسب اطلاعات لازم در خصوص نقشه‌های فنی:

همانطور که پر‌واضح است برای صنایع مختلف و به فراخور نیاز به امکانات و مختصات گوناگون شغلی انواع متفاوتی از فیلتر مورد‌نیاز است.

جزئیات نقشه‌های فنی
جزئیات نقشه ها
  • پیاده سازی و اجرا
  • طراحی و مدل سازی
  • نقشه های فنی
 

فیلترهای صنعتی

غبارگیرهای صنعتی فیلترهای تسویه هوای خروجی واحد های صنعتی هستند که گازهای آلاینده ناشی از فعالیت های کوره ها و دستگاه های صنعتی را پس از چندین مرحله پالایش در مجرای خروجی به خارج از محیط کارخانه منتقل می کنند.
انواع مختلف این غبارگیرها در ابعاد و کارایی های مختلف بر اساس کاربری واحدهای صنعتی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

مشاوره و امکان سنجی

خدمات مشاوره ای و فنی مهندسی با تکیه بر توان تخصصی در راستای برنامه ریزی ها و سیاست های کلی سازمانها صورت خواهد گرفت و برخی امور به صورت پیمانی به مشاوران واگذار می گردد.
امکان سنجی طرح ها و نیاز سنجی نیز از جمله فعالیت هایی است که مدیران و سرپرستان پروژه به کمک مشاوران تخصصی نیاز خواهند داشت.

اجرا و پیاده سازی استانداردها

استانداردهای ملی و بین المللی همواره به رعایت چارچوب و ویژگی ها بر اساس دستورالعمل ها و مستندات فرآیندها تاکید دارند. به منظور اخذ اینگونه استانداردها نیاز به شناخت کامل فرآیندها و تدوین ساختار تمامی فعالیت های انجام شده خواهد داشت.
شناسایی ، تدوین و اخذ استانداردهای بین المللی همواره زیر نظر مشاوران تخصصی و ارزیابان حرفه ای انجام شده و بدون بهره مندی از تجربه مشاوران میسر نخواهد بود.

 

محصولات آموزشی

خدمات اموزشی شامل کلیه فعالیت های آموزش مرتبط با تخصص های فنی و مهندسی می باشد که بر اساس استاندارد مدیریت اموزشی ISO 10015 برنامه ریزی و اجرایی می گردد.
محصولات آموزشی ارائه شده از قبیل پکیج های اموزش کارکنان، کارشناسان، مدیران با توجه به نوع فعالیت و تخصص تدوین و ارائه می گردد.

 

طراحی و ارزیابی پروژه ها

ارزیابی فنی، اقتصادی و فیزیکی طرح های توجیهی برای اخذ مجوزها و تسهیلات از نهاد ها و صندوق ها و بانک ها نیاز به تخصص و تجربه کافی در تهیه و تدوین خواهد داشت.
ایجاد یک طرح قابل قبول با در نظر گرفتن تمامی جوانب و متقاعد نمودن سرمایه گذاران نیاز به دانش تخصصی، شناخت و تجربه کافی دارد.

پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات

همواره تاسیسات و محصولات ارائه شده به مشتریان نیازمند پشتیبانی و بازدیدهای دوره ای بوده و رضایت مشتریان از مهمترین ملاک های موفقیت خواهد بود.
خدمات نگهداری و تعمیرات در راستای تعهدات مشاوران و مجریان طرح های صنعتی به عنوان یک شاخص مورد اهمیت در توسعه و گسترش فعالیت های هر شرکت مهندسی مشاور محسوب می گردد.

مزایا و ویژگی ها

درباره ما

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش با بهره مندی از اساتید و متخصصین خبره، همواره تلاش داشته تا فاصله بین علم دانشگاهی و تجربه صنعتی را کاسته و مسیر اشتغال را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم نماید. همچنین با بهره مندی از کادر آموزشی و اجرایی تحصیل کرده و با تجربه که علاوه بر دانش آکادمیک و دانشگاهی، دارای توانمندی اجرایی و عملی بالایی نیز می باشند؛ امروز مفتخریم که با بیش از 40 نیروی متخصص و متعهد تمام وقت و پاره وقت در حوزه ی مدیریت و صنایع مشغول به فعالیت باشیم و امیدواریم تا با افزایش گستره خدمات، بتوانیم در زمینه های دیگر نیز پاسخگوی نیاز مشاوره ای و اجرایی موجود صنعتگران باشیم.
دپارتمان فنی و مهندسی شرکت اسپیدان منادی فن و دانش توانسته است در طی 5 سال گذشته اعتماد کارفرمایان و مشتریان معتبری را از بخش های مختلف صنعت و خدمات جلب و قراردادهای همکاری بسیاری را با افراد حقیقی و حقوقی به منظور ارائه خدمات در حوزه آموزش، مشاوره، اجرا و پیاده سازی منعقد که برخی از پروژه ها و اقدامات انجام شده توسط شرکت به اختصار در بخش رزومه اجرایی قابل مشاهده می باشد.

درباره ما